Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Nowy dyrektor na Europę

Nowym dyrektorem Highcon Europe został Juergen Freier.

© Highcon

Z dniem 1 października 2021 roku Juergen Freier zostanie nowym wiceprezesem i dyrektorem generalnym Highcon Europe. W tej roli będzie odpowiedzialny za sprzedaż w firmie Highcon na terenie Europy i rozwój jej działalności w tym regionie. Juergen Freier zdobywał doświadczenie w branży poligraficznej na stanowiskach kierowniczych w firmach takich jak Bertelsmann, Heidelberg czy Polar. Do końca 2019 roku pełnił funkcje kierownika sprzedaży na terenie Europy w dziale Graphics Solutions Business firmy HP, zarządzając oddziałem Indigo i Pagewide Web Press we Francji, w Niemczech, a następnie w całym regionie EMEA.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty