Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Drupa preview

Platforma cyfrowa drupa preview ruszyła 27 października. Ponad 1900 zainteresowanych gości wzięło udział w poprowadzonych na niej dyskusjach panelowych i sesjach internetowych.

Globalna pandemia od miesięcy stanowi duże wyzwanie dla branży poligraficznej. Dlatego też targi drupa postanowiły otworzyć specjalną platformę komunikacyjną, która pozwoli producentom prezentować swoje innowacyjne produkty i docierać do odbiorców. 

Pierwszy test cyfrowej platformy „drupa review” odbył się 27 października. Ponad 1900 zainteresowanych gości wzięło udział w dyskusjach panelowych i sesjach internetowych na żywo, gdzie otrzymali cenne informacje na temat bieżących zagadnień za pośrednictwem przemówień wideo i nawiązali wirtualne kontakty z wystawcami i graczami branżowymi. Platforma została podzielona na trzy obszary, które odzwierciedlają cyfrowe zamienniki komunikacji targowej: „Exhibition Space”, „Conference Area” i „Networking Plaza”.

Podczas pierwszej sesji wystawowej „drupa preview” swoje rozwiązania zaprezentowało około 1400 wystawców z 50 krajów. Kolejny dzień cyfrowych pokazów z kolejnymi sesjami internetowymi na żywo odbędzie się 17 listopada.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty