Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Drupa preview

Platforma cyfrowa drupa preview ruszyła 27 października. Ponad 1900 zainteresowanych gości wzięło udział w poprowadzonych na niej dyskusjach panelowych i sesjach internetowych.

Globalna pandemia od miesięcy stanowi duże wyzwanie dla branży poligraficznej. Dlatego też targi drupa postanowiły otworzyć specjalną platformę komunikacyjną, która pozwoli producentom prezentować swoje innowacyjne produkty i docierać do odbiorców. 

Pierwszy test cyfrowej platformy „drupa review” odbył się 27 października. Ponad 1900 zainteresowanych gości wzięło udział w dyskusjach panelowych i sesjach internetowych na żywo, gdzie otrzymali cenne informacje na temat bieżących zagadnień za pośrednictwem przemówień wideo i nawiązali wirtualne kontakty z wystawcami i graczami branżowymi. Platforma została podzielona na trzy obszary, które odzwierciedlają cyfrowe zamienniki komunikacji targowej: „Exhibition Space”, „Conference Area” i „Networking Plaza”.

Podczas pierwszej sesji wystawowej „drupa preview” swoje rozwiązania zaprezentowało około 1400 wystawców z 50 krajów. Kolejny dzień cyfrowych pokazów z kolejnymi sesjami internetowymi na żywo odbędzie się 17 listopada.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty