Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Drupa preview

Platforma cyfrowa drupa preview ruszyła 27 października. Ponad 1900 zainteresowanych gości wzięło udział w poprowadzonych na niej dyskusjach panelowych i sesjach internetowych.

Globalna pandemia od miesięcy stanowi duże wyzwanie dla branży poligraficznej. Dlatego też targi drupa postanowiły otworzyć specjalną platformę komunikacyjną, która pozwoli producentom prezentować swoje innowacyjne produkty i docierać do odbiorców. 

Pierwszy test cyfrowej platformy „drupa review” odbył się 27 października. Ponad 1900 zainteresowanych gości wzięło udział w dyskusjach panelowych i sesjach internetowych na żywo, gdzie otrzymali cenne informacje na temat bieżących zagadnień za pośrednictwem przemówień wideo i nawiązali wirtualne kontakty z wystawcami i graczami branżowymi. Platforma została podzielona na trzy obszary, które odzwierciedlają cyfrowe zamienniki komunikacji targowej: „Exhibition Space”, „Conference Area” i „Networking Plaza”.

Podczas pierwszej sesji wystawowej „drupa preview” swoje rozwiązania zaprezentowało około 1400 wystawców z 50 krajów. Kolejny dzień cyfrowych pokazów z kolejnymi sesjami internetowymi na żywo odbędzie się 17 listopada.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty