Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Profesjonalny druk etykiet

Teklynx obsługuje mobilne rozwiązania do etykietowania i drukowania firmy Brother: drukarki etykiet i paragonów RJ, biurkowe drukarki etykiet TD oraz przemysłowe drukarki etykiet TJ.

© Brother

Firma Brother rozpoczęła współpracę z Teklynx, producentem oprogramowania do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi i RFID. Dzięki partnerstwu Brother wzmocni portfolio oznaczeń do druku i zapewni klientom produkcję etykiet zgodnych ze standardami branżowymi. Rozwiązania programowe firmy Teklynx obejmują pełną gamę termicznych drukarek etykiet Brother i umożliwiają druk wielu formatów oznaczeń ze scentralizowanej platformy, w zależności od ich wymagań. System zarządzania etykietami pozwala pracownikom uniknąć czasochłonnego projektowania oznaczeń, oferując jednocześnie intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki czemu firmy mogą szybciej wprowadzać zmiany w projektach lub tworzyć szablony.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty