Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Profesjonalny druk etykiet

Teklynx obsługuje mobilne rozwiązania do etykietowania i drukowania firmy Brother: drukarki etykiet i paragonów RJ, biurkowe drukarki etykiet TD oraz przemysłowe drukarki etykiet TJ.

© Brother

Firma Brother rozpoczęła współpracę z Teklynx, producentem oprogramowania do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi i RFID. Dzięki partnerstwu Brother wzmocni portfolio oznaczeń do druku i zapewni klientom produkcję etykiet zgodnych ze standardami branżowymi. Rozwiązania programowe firmy Teklynx obejmują pełną gamę termicznych drukarek etykiet Brother i umożliwiają druk wielu formatów oznaczeń ze scentralizowanej platformy, w zależności od ich wymagań. System zarządzania etykietami pozwala pracownikom uniknąć czasochłonnego projektowania oznaczeń, oferując jednocześnie intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki czemu firmy mogą szybciej wprowadzać zmiany w projektach lub tworzyć szablony.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty