Kalendarium

28.11.2023 · ART OF COLOR, Poznań

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Skrótowy przegląd OPS

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie www.online-print-symposium.de/en/registration.

© Zipcon Consulting

W dniach 28 i 29 kwietnia 2022 roku w Monachium odbędzie się międzynarodowe wydarzenie Online Print Symposium. Głównymi tematami imprezy, poruszanymi podczas konferencji Insight Pitches, będą m.in. zagadnienia związane z drukiem personalizowanych tekstyliów, produkcją opakowań, masową personalizacją, rozwiązaniami mobilnymi do zarządzania produkcją oraz rozwiązaniami AI w logistyce. Wyłoniono także zwycięskie start-up’y, które zaprezentują swoje rozwiązania i odpowiedzą na pytania wszystkich zainteresowanych - organizatorzy będą stopniowo ujawniać poszczególnych zwycięzców, rozpoczynając siedem tygodni przed rozpoczęciem wydarzenia.

Insight Pitches będą stanowiły interesujący przekrój przez różne branże i obszary zastosowań, a tym samym będą inspiracją dla społeczności zajmującej się drukiem online. Celem nowego punktu programu jest promowanie wymiany pomiędzy młodymi, kreatywnymi przedsiębiorcami a liderami branży o ugruntowanej pozycji. W ten sposób obie strony odnoszą korzyści: nowicjusze zyskują nowe spojrzenie na własny biznes, a ci drudzy mogą czerpać z doświadczeń i know-how dużych graczy. ”Przemysł rozwija się dzięki nowym, świeżym pomysłom. Pomysły, na które często wpadają młode, dynamiczne firmy. Insight Pitches zbliżają do siebie uznane i nowe firmy. W ten sposób branża druku online zyskuje nowe spojrzenie, co pozwala tworzyć zupełnie nowe modele biznesowe” - podkreśla Jens Meyer z firmy printXMedia, będącej współorganizatorem wydarzenia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty