Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Podwójne 44 cali od Epson

SureColor SC-T7200D pozwala osiągnąć maksymalną wydajność przy drukowaniu projektów graficznych oraz dokumentów tworzonych w programach CAD i GIS.

© Epson

Firma Epson przedstawiła dwie nowe, 44-calowe maszyny drukujące SureColor SC-T7700D i SureColor SC-P8500D do drukowania dokumentów i zdjęć, po raz kolejny poszerzając swoją ofertę. Model SC-T7700D przeznaczony jest do druku dokumentów technicznych z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa oraz materiałów POS, natomiast SureColor SC-P8500D do drukowania zdjęć i plakatów wysokiej jakości. Jak podkreśla producent, urządzenia zostały stworzone specjalnie dla wymagających użytkowników, którzy przywiązują wagę do wysokiej wydajności. Obie maszyny mają domyślnie zaimplementowany język Adobe PostScript. Zostały wyposażone w głowicę drukującą PrecisionCore MicroTFP i wraz z atramentem UltraChrome XD oferują najwyższy poziom wydajności oraz obsługę różnych rodzajów nośników. Urządzenia pozwalają zwiększyć niezawodność i wydajność produkcji dzięki zastosowaniu technologii zmiennej wielkości kropli (Variable Sized Droplet - VSDT) jak również technologii weryfikacji dysz (Nozzle Verification - NVT). Nową cechą urządzeń jest możliwość prostego samodzielnego załadunku rolek oraz regulacji naciągu nośnika, co znacznie skraca czas potrzebny na wymianę rolki. Opcjonalnie dostępna układarka do odbierania gotowych wydruków (Production Stacker) umożliwia układanie wydruk z maksymalnie 2 rolek. Bezpieczne przesyłanie danych do i z drukarek odbywa się za pomocą uwierzytelniania sieciowego, zaawansowanych funkcji ochrony danych i kontroli dostępu. Oznacza to, że obie maszyny nadają się również do produkcji dokumentów z wrażliwymi danymi. Scentralizowane rozwiązania do zarządzania i śledzenia, takie jak Cloud Solution PORT firmy Epson umożliwiają elastyczne zarządzanie wszystkimi zintegrowanymi systemami. Firmy posiadające systemy drukowania w różnych lokalizacjach mogą również skorzystać z zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa nowego urządzenia Epson SureColor.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty