Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Podwójne 44 cali od Epson

SureColor SC-T7200D pozwala osiągnąć maksymalną wydajność przy drukowaniu projektów graficznych oraz dokumentów tworzonych w programach CAD i GIS.

© Epson

Firma Epson przedstawiła dwie nowe, 44-calowe maszyny drukujące SureColor SC-T7700D i SureColor SC-P8500D do drukowania dokumentów i zdjęć, po raz kolejny poszerzając swoją ofertę. Model SC-T7700D przeznaczony jest do druku dokumentów technicznych z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa oraz materiałów POS, natomiast SureColor SC-P8500D do drukowania zdjęć i plakatów wysokiej jakości. Jak podkreśla producent, urządzenia zostały stworzone specjalnie dla wymagających użytkowników, którzy przywiązują wagę do wysokiej wydajności. Obie maszyny mają domyślnie zaimplementowany język Adobe PostScript. Zostały wyposażone w głowicę drukującą PrecisionCore MicroTFP i wraz z atramentem UltraChrome XD oferują najwyższy poziom wydajności oraz obsługę różnych rodzajów nośników. Urządzenia pozwalają zwiększyć niezawodność i wydajność produkcji dzięki zastosowaniu technologii zmiennej wielkości kropli (Variable Sized Droplet - VSDT) jak również technologii weryfikacji dysz (Nozzle Verification - NVT). Nową cechą urządzeń jest możliwość prostego samodzielnego załadunku rolek oraz regulacji naciągu nośnika, co znacznie skraca czas potrzebny na wymianę rolki. Opcjonalnie dostępna układarka do odbierania gotowych wydruków (Production Stacker) umożliwia układanie wydruk z maksymalnie 2 rolek. Bezpieczne przesyłanie danych do i z drukarek odbywa się za pomocą uwierzytelniania sieciowego, zaawansowanych funkcji ochrony danych i kontroli dostępu. Oznacza to, że obie maszyny nadają się również do produkcji dokumentów z wrażliwymi danymi. Scentralizowane rozwiązania do zarządzania i śledzenia, takie jak Cloud Solution PORT firmy Epson umożliwiają elastyczne zarządzanie wszystkimi zintegrowanymi systemami. Firmy posiadające systemy drukowania w różnych lokalizacjach mogą również skorzystać z zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa nowego urządzenia Epson SureColor.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty