Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Podwyżka na płyty Cyrel

DuPont Electronics & Industrial to międzynarodowy dostawca technologii i materiałów dla branży półprzewodników, obowdów drukowanych, displayów, druku cyfrowego i fleksograficznego, opieki zdrowotnej, lotnictwa, przemysłu i transportu. 

© DuPont

DuPont Electronics & Industrial wprowadza 7% podwyżkę cen na płyty drukowe z portfolio Cyrel, obowiązującą od 1 marca 2022 roku. Jak podkreśla producent, w ciągu ostatniego roku firma DuPont w ponosiła znaczne koszty wynikające ze wzrostu cen surowców niezbędnych dla produkcji rozwiązań z oferty Cyrel Solutions. Drastycznie wzrosły również koszty transportu. „Podwyżka cen jest konieczna ze względu na znaczny i długotrwały wpływ zwiększonych cen surowców i transportu” - wyjaśnia Tucker Norton, dyrektor w DuPont Cyrel Solutions.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty