Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Masowa personalizacja

Nowe narzędzie do druku zmiennych danych sprawdzi się we wszystkich sektorach branży druku, w tym w produkcji materiałów promocyjnych i marketingowych, druku czasopism i magazynów oraz opakowań i etykiet.

© Xeikon

Firma Xeikon zaprezentowała VariOne, nowe narzędzie do generowania zmiennych danych dla cyfrowego front-endu Xeikon X-800. Oprogramowanie może natychmiast generować i drukować zróżnicowane projekty oparte na obrazie lub grafice wektorowej, w nieskończenie wielu złożonych wariantach. Rozwiązanie będzie dostępne dla systemów z X-800 w wersji 7.0 lub wyższej. Druk staje się coraz bardziej spersonalizowany. Dzięki VariOne możliwe jest tworzenie tysięcy unikalnych i indywidualnych wzorów na podstawie projektu bazowego. Zintegrowane z cyfrowym przepływem pracy rozwiązanie do druku zmiennych danych umożliwia tworzenie unikalnych obrazów na maszynach drukujących w technologii suchego tonera, jak i w technologii atramentowej” - podkreśla Jeroen Van Bauwel, kierownik ds. produktu. Dzięki VariOne firmy Xeikon, tworzenie spersonalizowanych obrazów w druku może b w pełni zautomatyzowane. Jak podkreśla producent, zaletą VariOne jest całkowita unikalność każdego wzoru, który może b kontrolowany przez użytkownika lub losowo tworzony z obrazów bitmapowych lub wektorowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty