Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zwiększony zasięg. Gazeta Fakt w Biedronce i Lidlu

ã Ringier Axel Springer Polska

W czasie gdy wiele dzienników zmniejsza nakłady druku gazeta Fakt rozszerza swoją dostępność. Od marca 2023 roku można ją kupić w sieci sklepów Biedronka i Lidl.

 

Fakt, należący do Ringier Axel Springer Polska, w 2022 roku osiągnął średnią sprzedaż wydania na poziomie 138 160 egzemplarzy i tym samym zajął pierwszą lokatę w rankingu poczytności dzienników drukowanych. Udział dziennika w rynku sprzedaży prasy w Polsce wynosi obecnie 38,3 procent. Fakt jest dostępny w ponad 40 tysiącach punktów sprzedaży i ma najszerszy zasięg wśród dzienników. Wydawca gazety planuje dalsze zwiększenie zasięgu i dostępności. Według danych PBZ za ostatni kwartał roku 2022 Fakt jest liderem sprzedaży w dziewięciu województwach.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty