Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Współpraca Koenig & Bauer i Hubergroup. Nowe tusze dla maszyny Rapida

© Koenig & Bauer

Firma Koenig & Bauer podpisała umowę o współpracy ze specjalistą w dziedzinie farb drukarskich Hubergroup Print Solutions. Partnerstwo zostało nawiązane w celu optymalizacji produktów obu producentów i zapewnienia najlepszej możliwej kompatybilności. Umowa obejmuje również opracowanie wspólnej strategii zrównoważonego rozwoju, wspólny marketing oraz rozwój niestandardowych koncepcji dla właścicieli marek.

 

Przed podpisaniem umowy przeprowadzono szeroko zakrojone testy z wykorzystaniem tuszy Hubergroup, co pozwoliło zoptymalizować je pod kątem wysokowydajnego druku na maszynach Rapida. Są one także stosowane w Koenig & Bauer CEC, co oznacza, że podlegają stałym procesom monitorowania jakości. Każda zamówiona nowa maszyna Rapida będzie dostarczana wraz z zestawem startowym zawierającym atramenty od partnera. Produkty mogą być wykorzystywane do uruchomienia maszyny i są objęte gwarancją wydajności i jakości druku. Po zakończeniu fazy rozruchu i testów użytkownicy zainteresowani dalszym korzystaniem z zalecanych atramentów mogą zamówić je w systemach sprzedaży obu firm.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty