Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Współpraca Koenig & Bauer i Hubergroup. Nowe tusze dla maszyny Rapida

© Koenig & Bauer

Firma Koenig & Bauer podpisała umowę o współpracy ze specjalistą w dziedzinie farb drukarskich Hubergroup Print Solutions. Partnerstwo zostało nawiązane w celu optymalizacji produktów obu producentów i zapewnienia najlepszej możliwej kompatybilności. Umowa obejmuje również opracowanie wspólnej strategii zrównoważonego rozwoju, wspólny marketing oraz rozwój niestandardowych koncepcji dla właścicieli marek.

 

Przed podpisaniem umowy przeprowadzono szeroko zakrojone testy z wykorzystaniem tuszy Hubergroup, co pozwoliło zoptymalizować je pod kątem wysokowydajnego druku na maszynach Rapida. Są one także stosowane w Koenig & Bauer CEC, co oznacza, że podlegają stałym procesom monitorowania jakości. Każda zamówiona nowa maszyna Rapida będzie dostarczana wraz z zestawem startowym zawierającym atramenty od partnera. Produkty mogą być wykorzystywane do uruchomienia maszyny i są objęte gwarancją wydajności i jakości druku. Po zakończeniu fazy rozruchu i testów użytkownicy zainteresowani dalszym korzystaniem z zalecanych atramentów mogą zamówić je w systemach sprzedaży obu firm.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty