Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Współpraca All4Labels i Actegi. Ku doskonałości uszlachetniania

© All4Labels Global Packaging Group

Firmy All4Labels Global Packaging Group (All4Labels) i Actega współpracują w zakresie wdrożenia i rozwoju na europejskim rynku unikalnej technologii uszlachetniania etykiet. Rozwiązanie SigniteTM oferuje nowe szanse dla branży etykiet i otwiera możliwości jej implementacji w sektorach, w których do tej pory nie było to możliwe.

 

All4Labels i Actega podzielają zaangażowanie w zrównoważony rozwój i wspólny cel, jakim jest zrewolucjonizowanie branży etykiet dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu „no label look”. Firmy zadeklarowały chęć dalszej współpracy w tym zakresie. Jej celem jest wspólny dalszy rozwój i wdrożenie na rynek europejski wspólnie opracowanej technologii SigniteTM. Jest to wyjątkowa technologia uszlachetniania etykiet, która znacznie redukuje ilość odpadów poprzez wyeliminowanie podłoży do druku. Co więcej, oferuje ona większą elastyczność projektowania, a ostatecznie umożliwia recykling i lepsze ponowne wykorzystaniemateriałów.

„Nasza współpraca z Actega zmierza w kierunku, w którym SigniteTM otworzy ogromne możliwości, nawet dla rynków, które obecnie nie używają etykiet. Technologia ta pozwoli właścicielom marek zmniejszyć emisję netto gazów cieplarnianych w porównaniu z tradycyjnym drukowaniem i zbliżyć się do osiągnięcia celu Fit dla 55 UE: powiedziała Paloma Alonso, CEO All4Labels. „Postrzegamy All4Labels jako idealnego i silnego partnera do dalszego rozwoju tej innowacyjnej technologii i wprowadzenia jej na rynek europejski. All4Labels pomoże właścicielom marek osiągnąć ich cele w zakresie zrównoważonego rozwoju, a także osiągnąć wyjątkową estetykę etykiet premium. Jestem przekonany, że porozumienie będzie miało ogromny wpływ na transformację branży zgodnie z naszą wizją zrównoważonego rozwoju” podkreślił Thorsten Kröller, prezes Actega.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty