Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Bioodnawialne wydruki

 

Gama produktów obejmuje czterokolorowe farby procesowe zgodne z ISO, kolory Pantone, farby bazowe, kolory specjalne, a także flexo OPV.

© Siegwerk

Siegwerk, jeden z wiodących światowych dostawców farb i powłok do druku opakowań i etykiet, wprowadził na rynek nową serię zrównoważonych farb offsetowych UV do zastosowań na papierze i tekturze niespożywczej- Sicura Litho Pack Eco. Nowa seria produktów posiada wysoką zawartość składników bioodnawialnych, stanowiąc przyjazną dla środowiska alternatywę dla standardowych farb UV. Formuła nowej serii produktów składa się w ponad 40% ze składników odnawialnych i pochodzenia roślinnego, co stanowi czterokrotnie wyższy udział bioodnawialnych składników niż w przypadku tradycyjnych atramentów UV. Ponadto, seria ta nie zawiera TMPTA, benzofenonu oraz substancji CMR. Przeznaczona jest do wszystkich rodzajów podłoży papierowych i tekturowych i jest odpowiednia do wszystkich zastosowań na opakowaniach nieżywnościowych, gdzie szczególną uwagę zwraca się na wpływ opakowania na środowisko i jego cyrkularność. Seria ta charakteryzuje się doskonałą wydajnością farby i wysoką trwałością koloru.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty