Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Xeikon przedstawia SX20000

Jak przewiduje firma, model SX20000 zyska popularność szczególnie na dwóch dużych rynkach docelowych: druku przesyłek bezpośrednich oraz książek.

© Xeikon

Firma Xeikon wprowadziła nowe rozwiązanie do swojego portfolio produktów graficznych i akcydensowych - nową, cyfrową maszynę drukującą Xeikon SX20000. To drugie urządzenie do druku dwustronnego oparte na technologii suchego tonera Sirius, które oferuje wysoką jakość kolorów przy pełnej kontroli druku. Dzięki dużej elastyczności, maszyna przeznaczona jest dla producentów książek, materiałów POS, druku zabezpieczającego oraz wielu innych zastosowań związanych z drukiem komercyjnym.  Xeikon SX30000 oferuje druk z szerokością do 508 mm na szerokiej gamie podłoży przy rozdzielczości 1200x3600 dpi i prędkości 20 metrów na minutę lub 1700 arkuszy B2 na godzinę. Jednoprzebiegowa maszyna sprawdzi się przede wszystkim u tych drukarni, które poszukują rozwiązań pozwalających na optymalizację produkcji wysokiej jakości wydruków. Ponadto urządzenie można dowolnie modyfikować przy pomocy modułów zwiększających prędkość, jak i stacji kolorystycznych. Jak podkreśla producent, technologia Sirius zapewnia szybką, wysokojakościową pracę, szeroki zakres zastosowań i podłoży w połączeniu z niższymi kosztami eksploatacji i korzystnym całkowitym kosztem posiadania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty