Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Dalszy rozwój RotaJET

Poprzez dalszy rozwój technologii RotaJET Koenig & Bauer wzmocni swoją pozycję na rynku elastycznych i rozciągliwych folii oraz druku cyfrowego.

Firma Koenig & Bauer rozpoczyna współpracę na rzecz dalszego rozwoju RotaJET. Dzięki nowej maszynie do druku cyfrowego na elastycznej i rozciągliwej folii, firma umacnia swoją działalność na rynku opakowań. Nowe urządzenie ma wejść do produkcji elastycznych i rozciągliwych folii drukowanych cyfrowo już w przyszłym roku.

„Nasz RotaJET został bardzo dobrze przyjęty na rynku druku jeśli chodzi o zadruk papieru i dekorów. Teraz chcemy pójść o krok dalej z drukowaniem cyfrowym na folii z jednym z najwybitniejszych graczy na świecie w tej dziedzinie” - komentuje Christoph Müller, członek zarządu Koenig & Bauer.

Maksymalna szerokość wstęgi nowego modelu wyniesie 1,380 mm, który będzie mógł drukować folie o grubości od 0,12 do 0,3 mm po obu stronach. Kolory dodatkowe, takie jak biały lub metaliczny, mogą być drukowane w procesie druku atramentowego.

„Koenig & Bauer jest uważany za pioniera jeśli chodzi o ekologiczny i wysokowydajny druk przemysłowy. Wraz z naszym partnerem, nową maszyną i atramentami na bazie wody będziemy promować zrównoważony rozwój i zmieniać rynek poprzez udoskonalony cyfrowy druk elastycznych i rozciągliwych folii” - dodaje Christoph Müller.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty