Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy atrament od Markem-Imaje. Wszechstronne rozwiązanie

© Markem-Imaje

Firma Markem-Imaje wprowadziła na rynek znakowania nowy, wysoce wszechstronny, nieprzezroczysty biały atrament CIJ MW2160P do wyraźnego kodowania kabli i innych produktów, który jest kompatybilny ze specjalistycznymi koderami.

Atrament MW2160P jest dostosowany do różnorodnych potrzeb producentów pracujących z takimi podłożami jak PVC, PE i guma. Został on zaprojektowany jako wielofunkcyjne rozwiązanie o wysokiej widoczności, przyczepności i trwałości w szerokim zakresie materiałów stosowanych w przemyśle. Nowy atrament został zaprojektowany tak, aby sprostać wyzwaniom związanym z gięciem, tarciem, wulkanizacją, smarami i wodą, zapewniając trwałość i długowieczność nawet w najbardziej wymagających warunkach użytkowania.

Niezrównana wszechstronność
Biały atrament MW2160P osiąga także doskonałą przyczepność do wszystkich wytłaczanych części, oraz zapewnia niezawodną i długotrwałą jakość druku, oraz spełnia wysokie standardy wymagane w zastosowaniach przemysłowych. Niedawno wprowadzone na rynek maszyny drukujące 9750 E, 9750 E+ i 9750 EW+ oferują najbardziej zaawansowane na rynku rozwiązania do znakowania i kodowania przewodów i kabli. Seria obejmuje pierwszą w historii maszynę CIJ z podwójnym atramentem barwnikowym i pigmentowym dla sektora wytłaczania oraz zupełnie nową dedykowaną głowicę drukującą ze stabilizacją strumienia, aby zachować szerokość i czytelność kodowania przewodów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty