Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Feldmuehle wstrzymuje produkcje

Jak podkreśla producent, wstrzymanie produkcji jest tymczasowe. Jej wznowienie nastąpi wraz z poprawą sytuacji rynkowej.

© Feldmuehle

Firma Feldmuehle, dostawca papierów specjalistycznych dla branży opakowań i etykiet, tymczasowo wstrzymuje produkcję swoich produktów. Powodem podjętej decyzji jest obecny kryzys gospodarczy oraz sytuacja geopolityczna, które spowodowały zakłócenia w łańcuchach dostaw. Wśród bezpośrednich przyczyn producent wymienia niedobory surowców, wzrost cen gazu i energii elektrycznej oraz sytuację handlową na rynku międzynarodowym. Firma podkreśla jednocześnie, że wznowienie produkcji nastąpi wraz z poprawą obecnie panujących warunków rynkowych. Obecnie jednak utrzymanie produkcji jest nieopłacalne, a obecna sytuacja nie pozwala zapewnić stabilności dostaw.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty