Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Feldmuehle wstrzymuje produkcje

Jak podkreśla producent, wstrzymanie produkcji jest tymczasowe. Jej wznowienie nastąpi wraz z poprawą sytuacji rynkowej.

© Feldmuehle

Firma Feldmuehle, dostawca papierów specjalistycznych dla branży opakowań i etykiet, tymczasowo wstrzymuje produkcję swoich produktów. Powodem podjętej decyzji jest obecny kryzys gospodarczy oraz sytuacja geopolityczna, które spowodowały zakłócenia w łańcuchach dostaw. Wśród bezpośrednich przyczyn producent wymienia niedobory surowców, wzrost cen gazu i energii elektrycznej oraz sytuację handlową na rynku międzynarodowym. Firma podkreśla jednocześnie, że wznowienie produkcji nastąpi wraz z poprawą obecnie panujących warunków rynkowych. Obecnie jednak utrzymanie produkcji jest nieopłacalne, a obecna sytuacja nie pozwala zapewnić stabilności dostaw.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty