Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Narzędzie dla wydajnego biznesu. ER-642 od Roland DG Corporation

© Roland DG

Roland DG ogłosił wprowadzenie na rynek ER-642 – nowego 64-calowego ekosolwentowego plotera atramentowego marki Dgxpress. Firma skoncentrowała się na utrzymaniu wysokiej wydajności, jakości druku i niezawodności, z których urządzenia te są znane, przy obecnych wysokich cenach. Początkowo wprowadzono dwa modele z atramentem UV, a niedawno oferta została poszerzona o nowy model ER-642.

 

Dzięki nowym, większym głowicom drukującym, które generują drobniejsze krople atramentu o większej gęstości, a także opracowanej na nowo, szybkiej technologii kontroli danych, ploter ER-642 osiąga wysoką wydajność 46,8 metrów kwadratowych na godzinę w trybie 900 x 600 dpi dla druku PVC i 76,1 metrów kwadratowych na godzinę w trybie 600 x 1200 dpi dla druku banerowego.

 

Szereg użytecznych funkcji

Ploter oferuje szereg cech zwiększających wydajność pracy, takich jak specjalne ustawienie, które automatycznie zbiera materiał po jego włożeniu w celu łatwiejszego i dokładniejszego załadunku, jednostka odbiorcza, która minimalizuje ukos, zapewniając precyzyjne nawijanie nośnika, oraz nóż odcinający arkusze z funkcją perforacji, który rozdziela materiał wzdłuż perforacji pomiędzy zadaniami drukowania. Ponadto, klienci mogą łatwo wymieniać nasadki, wycieraczki, środki do czyszczenia wycieraczek i inne elementy wokół głowicy drukującej, które wcześniej wymagały wymiany przez personel serwisowy, minimalizując przestoje. Urządzenie ER-642 jest standardowo wyposażone w Roland DG Connect, usługę opartą na chmurze, która zapewnia lepsze wsparcie w przypadku błędów, widoczność operacyjną oraz łatwe obliczenia zysku. ER-642 zawiera oprogramowanie RIP VersaWorks 6 z szeregiem funkcji do obsługi operacji wyjściowych. Te cenne dodatki umożliwiają prowadzenie wysokiej jakości, wydajnego i rentownego biznesu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty