Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Narzędzie dla wydajnego biznesu. ER-642 od Roland DG Corporation

© Roland DG

Roland DG ogłosił wprowadzenie na rynek ER-642 – nowego 64-calowego ekosolwentowego plotera atramentowego marki Dgxpress. Firma skoncentrowała się na utrzymaniu wysokiej wydajności, jakości druku i niezawodności, z których urządzenia te są znane, przy obecnych wysokich cenach. Początkowo wprowadzono dwa modele z atramentem UV, a niedawno oferta została poszerzona o nowy model ER-642.

 

Dzięki nowym, większym głowicom drukującym, które generują drobniejsze krople atramentu o większej gęstości, a także opracowanej na nowo, szybkiej technologii kontroli danych, ploter ER-642 osiąga wysoką wydajność 46,8 metrów kwadratowych na godzinę w trybie 900 x 600 dpi dla druku PVC i 76,1 metrów kwadratowych na godzinę w trybie 600 x 1200 dpi dla druku banerowego.

 

Szereg użytecznych funkcji

Ploter oferuje szereg cech zwiększających wydajność pracy, takich jak specjalne ustawienie, które automatycznie zbiera materiał po jego włożeniu w celu łatwiejszego i dokładniejszego załadunku, jednostka odbiorcza, która minimalizuje ukos, zapewniając precyzyjne nawijanie nośnika, oraz nóż odcinający arkusze z funkcją perforacji, który rozdziela materiał wzdłuż perforacji pomiędzy zadaniami drukowania. Ponadto, klienci mogą łatwo wymieniać nasadki, wycieraczki, środki do czyszczenia wycieraczek i inne elementy wokół głowicy drukującej, które wcześniej wymagały wymiany przez personel serwisowy, minimalizując przestoje. Urządzenie ER-642 jest standardowo wyposażone w Roland DG Connect, usługę opartą na chmurze, która zapewnia lepsze wsparcie w przypadku błędów, widoczność operacyjną oraz łatwe obliczenia zysku. ER-642 zawiera oprogramowanie RIP VersaWorks 6 z szeregiem funkcji do obsługi operacji wyjściowych. Te cenne dodatki umożliwiają prowadzenie wysokiej jakości, wydajnego i rentownego biznesu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty