Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zmiany personalne. Avery Dennison mianuje nowego prezesa

 

Roberto Martinez Porta’y

© Avery Dennison

Avery Dennison Corporation ogłosiło awans Roberto Martinez Porta’y na stanowisko wiceprezesa Sales of Labels and Packgaging Materials. Zastąpi on na tym stanowisku Buraka Sahbaza, który został awansowany na wiceprezesa i dyrektora naczelnego Reflective Solutions Division.

 

Zmiany są skutkiem niedawnej restrukturyzacji w globalnej korporacji, której celem jest przeniesienie kilku oddziałów pod parasol nowej jednostki Materials Group i awansu Hassana Rmaille na stanowisko prezesa Materials Group Worldwide. To ostatnie powołanie oznacza ciągłe podnoszenie się kluczowych postaci Avery Dennison do coraz wyższych stanowisk kierowniczych, podczas gdy firma kontynuuje dążenie do zrównoważonego rozwoju i dalszego wzrostu.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty