Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zmiany personalne. Avery Dennison mianuje nowego prezesa

 

Roberto Martinez Porta’y

© Avery Dennison

Avery Dennison Corporation ogłosiło awans Roberto Martinez Porta’y na stanowisko wiceprezesa Sales of Labels and Packgaging Materials. Zastąpi on na tym stanowisku Buraka Sahbaza, który został awansowany na wiceprezesa i dyrektora naczelnego Reflective Solutions Division.

 

Zmiany są skutkiem niedawnej restrukturyzacji w globalnej korporacji, której celem jest przeniesienie kilku oddziałów pod parasol nowej jednostki Materials Group i awansu Hassana Rmaille na stanowisko prezesa Materials Group Worldwide. To ostatnie powołanie oznacza ciągłe podnoszenie się kluczowych postaci Avery Dennison do coraz wyższych stanowisk kierowniczych, podczas gdy firma kontynuuje dążenie do zrównoważonego rozwoju i dalszego wzrostu.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty