Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

PrintFactory i Flexa. Harmonijny przepływ pracy

© Print Factory

Użytkownicy ploterów tnących Flexa mogą cieszyć się usprawnionymi procesami drukowania i finishingu dzięki najnowszej integracji tych urządzeń z oprogramowaniem PrintFactory. Połączenie obu technologii zapewnia płynny przepływ pracy, który gwarantuje profesjonalistom z branży komunikacji wizualnej wyjątkowe rezultaty druku.

 

PrintFactory zintegrowane zostało z wieloma różnymi urządzeniami od Flexa – począwszy od Miura Plus, automatycznej krajarki XY przeznaczonej do elastycznych nośników z automatyczną korektą cięcia pionowego, po różnorodne rozwiązania do laminowania dla firm zajmujących się drukiem cyfrowym. Oprogramowanie posiada kilka funkcji przeznaczonych specjalnie dla użytkowników Flexa. Jedną nich jest połączenie poziomych i pionowych znaczników cięcia, co zapewnia najszybsze i najbardziej wydajne na rynku wykończenie zadrukowanych rolek. Zestaw narzędzi PrintFactory umożliwia także przejęcie pełnej kontroli nad drukowaniem, cięciem, nestingiem, a nawet tworzeniem zadań dwustronnych. Co więcej, narzędzie Just-in-Time Nesting zapewnia użytkownikom możliwość dokonywania inteligentnych, automatycznych korekt lub precyzyjnych ręcznych poprawek zadań, a wszystko to bez zakłócania przepływu produkcji. To harmonijne połączenie technologii i innowacji gwarantuje perfekcyjne i nieporównywalne wyniki drukowania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty