Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

„Optymalizacja parku sprzętowego...”

„Rozbudowa istniejącej maszyny drukującej o nowe elementy to bardzo atrakcyjna opcja dla drukarni, która chce rozszerzyć swoją działalność np. o produkty personalizowane bądź drukowane na podłożach wymagających utrwalania UV” - mówi Przemysław Polkowski, dyrektor Mark Andy Poland.

© Mark Andy

 „Upgrade maszyny drukującej: optymalizacja istniejącego parku sprzętowego i zwiększenie jego wszechstronności” to tytuł kolejnego webinarium organizowanego 19 maja 2021 roku o godz. 10:00 przez firmę Mark Andy z myślą o jej obecnych i potencjalnych klientach. Tym razem wydarzenie koncentrować się będzie na różnych opcjach rozbudowy maszyn tego producenta, pozwalających na realizację nowych aplikacji i wejście na nowe segmenty rynkowe. Wśród prezentowanych rozwiązań znajdą się m.in.: systemy utrwalania UV, moduły do personalizacji danych oraz produkcji etykiet wielowarstwowych. Firma chce zwrócić szczególną uwagę m.in. na systemy UV, które, jak podkreślają jej przedstawiciele, mogą poprawić jakość druku fleksograficznego i zoptymalizować koszty operacyjne. Kolejnym będzie Digital Print Bar - wprowadzony niedawno do oferty Mark Andy moduł, umożliwiający aplikację danych personalizowanych (VDP) w trybie inline. Z myślą o drukarniach fleksograficznych, zainteresowanych produkcją etykiet wielowarstwowych (typu peel-off) zaprezentowany zostanie moduł Web Translator. Planowany jest też pokaz maszyny fleksograficznej Performance Series P7, zainstalowanej w centrum pokazowym Mark Andy w St. Louis w USA i wyposażonej w liczne opcje dodatkowe. Organizatorzy zapowiadają także koncentrację prezentacji na dodatkowych rozwiązaniach technologicznych, które cieszą się coraz większą popularnością wśród drukarń i przetwórców, działających na rynkach etykiet i opakowań. Prelegenci podzielą się też swoimi prognozami w temacie upgrade’ów maszyn na rok 2021.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty