Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mimaki rozszerza portfolio. Wszechstronność rozwiązań

© Mimaki

Firma Mimaki wprowadza nowości do swojego portfolio oferując zrównoważone rozwiązania zapewniające produktywność, rentowność i wszechstronność. Nowościami produktowymi są ploter drukująco-tnący UCJV330-160 z serii 330 oraz model UJV100-160 Plus. Firma uruchomiła również opartą na chmurze platformę monitorowania PICT.

Zespół Mimaki jest zaangażowany we wspieranie przejścia na druk UV w celu zapewnienia bardziej zrównoważonej, wydajnej produkcji druku i zabezpieczenia przyszłości wszystkich swoich klientów. UJV100-160 Plus i UCJV330-160 to najnowsze wyniki wysiłków Mimaki na rzecz rozszerzenia opcji druku UV dostępnych dla użytkowników. Maszyny są również kompatybilne z nowym, opartym na chmurze narzędziem PICT do monitorowania stanu maszyn Mimaki. Dostępne do pobrania dla klientów oprogramowanie daje możliwość dokładnego monitorowania stanu operacyjnego oraz wydajności każdej maszyny producenta z dowolnego urządzenia elektronicznego.

Synonimy technologii Mimaki
Elastyczność nośników w połączeniu z opcją oferowania druku 2.5D (znaków wodnych lub druku 5-warstwowego) dodatkowo wspiera dostawców usług druku w realizacji ich celów skoncentrowanych na dostarczaniu klientom bardziej zróżnicowanej oferty produktów o wysokiej wartości. Jako zintegrowany ploter drukująco-tnący UCJV330-160 jest również wyposażony w zaawansowane funkcje cięcia konturowego, tym samym umożliwiając realizację takich zleceń jak druk naklejek, kalkomanii i etykiet. Model UJV100-160 Plus z kolei umożliwia użytkownikom przesyłanie danych bezpośrednio z RasterLink7 do plotera, poprawiając wydajność przepływu pracy.

Jeszcze więcej opcji wykończeń
Nowa funkcja pull-back printing dostępna w ploterze UCJV330-160 umożliwia cofanie zadrukowywane podłoże, tym samym umożliwiając drukowanie aż do 3 warstw. Rozszerzy to możliwości zastosowania maszyny, dając klientom większą elastyczność w oferowaniu szerokiej gamy usług. Wykorzystanie nawet 3-warstwowego druku w celu dalszej poprawy wyglądu grafiki w różnych ustawieniach daje klientom Mimaki kolejną okazję do wyróżnienia swoich produktów i usług na rynku. Alternatywnie, klienci Mimaki mogą wykorzystać druk 3-warstwowy z przezroczystym atramentem, aby stworzyć bardziej wyrafinowane wykończenia, dodając wartość do swoich zastosowań drukowania, nawet takich jak grafika okienna.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty