Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mimaki rozszerza portfolio. Wszechstronność rozwiązań

© Mimaki

Firma Mimaki wprowadza nowości do swojego portfolio oferując zrównoważone rozwiązania zapewniające produktywność, rentowność i wszechstronność. Nowościami produktowymi są ploter drukująco-tnący UCJV330-160 z serii 330 oraz model UJV100-160 Plus. Firma uruchomiła również opartą na chmurze platformę monitorowania PICT.

Zespół Mimaki jest zaangażowany we wspieranie przejścia na druk UV w celu zapewnienia bardziej zrównoważonej, wydajnej produkcji druku i zabezpieczenia przyszłości wszystkich swoich klientów. UJV100-160 Plus i UCJV330-160 to najnowsze wyniki wysiłków Mimaki na rzecz rozszerzenia opcji druku UV dostępnych dla użytkowników. Maszyny są również kompatybilne z nowym, opartym na chmurze narzędziem PICT do monitorowania stanu maszyn Mimaki. Dostępne do pobrania dla klientów oprogramowanie daje możliwość dokładnego monitorowania stanu operacyjnego oraz wydajności każdej maszyny producenta z dowolnego urządzenia elektronicznego.

Synonimy technologii Mimaki
Elastyczność nośników w połączeniu z opcją oferowania druku 2.5D (znaków wodnych lub druku 5-warstwowego) dodatkowo wspiera dostawców usług druku w realizacji ich celów skoncentrowanych na dostarczaniu klientom bardziej zróżnicowanej oferty produktów o wysokiej wartości. Jako zintegrowany ploter drukująco-tnący UCJV330-160 jest również wyposażony w zaawansowane funkcje cięcia konturowego, tym samym umożliwiając realizację takich zleceń jak druk naklejek, kalkomanii i etykiet. Model UJV100-160 Plus z kolei umożliwia użytkownikom przesyłanie danych bezpośrednio z RasterLink7 do plotera, poprawiając wydajność przepływu pracy.

Jeszcze więcej opcji wykończeń
Nowa funkcja pull-back printing dostępna w ploterze UCJV330-160 umożliwia cofanie zadrukowywane podłoże, tym samym umożliwiając drukowanie aż do 3 warstw. Rozszerzy to możliwości zastosowania maszyny, dając klientom większą elastyczność w oferowaniu szerokiej gamy usług. Wykorzystanie nawet 3-warstwowego druku w celu dalszej poprawy wyglądu grafiki w różnych ustawieniach daje klientom Mimaki kolejną okazję do wyróżnienia swoich produktów i usług na rynku. Alternatywnie, klienci Mimaki mogą wykorzystać druk 3-warstwowy z przezroczystym atramentem, aby stworzyć bardziej wyrafinowane wykończenia, dodając wartość do swoich zastosowań drukowania, nawet takich jak grafika okienna.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty