Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Europapier przejmuje AtWill

Najnowsze przejęcie firmy Europapier wpisuje się w strategię przejęć producentów działających w sektorach artykułów higienicznych i opakowań.

© Europapier

Firma Europapier, należąca do grupy Heinzel, przejęła 100 procent udziałów w firmie AtWill. AtWill to czeska firma zajmująca się sprzedażą papieru, prowadząca działalność w Czechach i na Słowacji. Specjalizuje się w sprzedaży specjalistycznych papierów do kas fiskalnych w handlu detalicznym oraz do pakowania. Europapier od kilku lat rozszerza działalność na nowe rynki i obszary biznesowe, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom klientów w Europie Środkowej i Wschodniej. Z liczbą ponad 60 magazynów w 13 krajach Europy Środkowo-Wschodniej firma oferuje ponad 50 000 produktów w takich obszarach działalności, jak: druk i materiały biurowe, opakowania, papiery specjalistyczne, papiery do druku cyfrowego, komunikacja wizualna, rozwiązania opakowaniowe i produkty higieniczne. W IV kwartale 2021 roku Europapier sfinalizował również przejęcie innych aktywów, w tym całych list klientów i dostawców oraz zapasów Saneco w Słowenii i Kikoshop na Słowacji. Obie firmy specjalizują się w sprzedaży i dystrybucji produktów do pakowania żywności i artykułów higienicznych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty