Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Ulepszona folia ViziPrint Impress White. Żywe kolory bieli

 

© Drytac

 

Drytac wprowadził ulepszoną wersję folii PET ViziPrint Impress White, która umożliwia wprowadzenie żywych kolorów i oszałamiających grafik do takich zastosowań, jak reklamy okienne, wyświetlacze ekranowe i dekoracje sprzętu AGD.


ViziPrint Impress White jest przeznaczony do instalacji na sucho lub na mokro w zależności od wielkości grafiki na szkle, lustrach lub innych gładkich powierzchniach. Elastyczność rozwiązania gwarantuje technologia Adhesive Science, która tworzy silne wiązanie zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach bez pozostawiania resztek. Eliminuje to powstawanie pęcherzyków powietrza, co znacznie ułatwia użytkownikowi montaż na docelowej powierzchni, a jednocześnie zapewnia, że folia jest niewrażliwa na wilgoć. Elastyczne właściwości folii oznaczają również, że może być ona wielokrotnie usuwana i nakładana bez pozostawiania śladów na powierzchni. Folia ViziPrint Impress White jest kompatybilna z technologiami druku ekosolwentowego, lateksowego i UV, 4,6 mil (115µ) i ma matowe wykończenie. Producent zapewnia trzyletnią trwałość wewnątrz i dwuletnią na zewnątrz.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty