Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Rezygnacje i potwierdzenia

Pomimo organizacji własnych wydarzeń wirtualnych, Windmöller & Hölscher nie ma wątpliwości, że to właśnie targi pozwalają budować trwałe relacje biznesowe.

Decyzje Siegwerk i Sitmy z pewnością nie ucieszą organizatorów targów poligraficznych drupa. Zarówno dostawca farb drukarskich do opakowań i etykiet, jak i producent systemów pakowania, poinformowali o rezygnacji z udziału w tym międzynarodowym wydarzeniu. Dodatkowo firma Siegwerk poinformowała także o rezygnacji z targów interpack. Jednocześnie Windmöller & Hölscher, producent rozwiązań dla opakowań elastycznych, stanowczo potwierdza swój udział na targach. Firma jest obecna na targach od samego początku ich powstania w 1951 roku i przez lata pozostaje jednym z największych wystawców tego wydarzenia. „Jako jedne z wiodących targów, drupa pozostaje dla nas ważnym wydarzeniem. To właśnie tutaj prezentowane są najnowsze trendy i innowacje dla druku opakowań. Co więcej, biorąc udział w targach, wspieramy również niemiecki rynek jako miejsce przyjazne dla prowadzenia biznesu i targów przemysłu maszynowego” – podkreśla dyrektor generalny W&H, dr Jürgen Vutz. „ Jesteśmy przekonani, że zarówno przedstawiona koncepcja zapewnienia bezpieczeństwa i higieny, jak i skrócenie czasu trwania drupy, pozwoli zgromadzić dużą liczbę odwiedzających pomimo pandemii.”- kontynuuje. Choć firma sama decyduje się na komunikację wirtualną, jest przekonana, że nic nie jest w stanie zastąpić tradycyjnej formy kontaktu i spotkań osobistych, które są niezbędne do budowania i utrzymania zaufania klienta.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty