Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Ricoh na Fespa. Współtworzenie, współpraca, zaangażowanie

© Ricoh

Atmosfera na stoisku Ricoh na targach Fespa była niezwykle inspirująca i ekscytująca. Przez cztery dni wydarzenia stoisko stale odwiedzali zainteresowani - twórcy tekstyliów, specjaliści, dostawcy usług druku, partnerzy, dziennikarze i analitycy. Wszyscy chcieli na własne oczy zobaczyć, jak rozwija się oferta Ricoh dla branży druku tekstylnego, zarówno poprzez rozwiązania Direct to Garment, jak i Direct to Film.

 

Ricoh zaprezentował na swoim stoisku nie tylko szereg stałych produktów, ale także wiele innowacji. Pomimo, iż uwaga była skupiona przede wszystkim na rozwiązaniach DTG i DTF, odbyło się także wiele rozmów na temat specjalistycznej wiedzy Ricoh w zakresie głowic drukujących do atramentowych maszyn drukujących i tego, w jaki sposób mogą one zwiększyć możliwości produkcyjne. Partnerami stoiska Ricoh były firmy Fruit of the Loom i Russell Athletic. Partnerstwo opiera się na wspólnych wartościach - wszechstronne zaangażowanie tych marek w zrównoważoną produkcję odzieży odzwierciedla filozofię Ricoh w zakresie ochrony środowiska. Jednak momentem, który prawdopodobnie najdłużej pozostanie w pamięci odwiedzających, będzie pokaz malarstwa sceny Manga słynnej artystki Uchida. Przyciągnął on tłumy widzów, którzy obserwowali, jak obraz stopniowo wyłania się na wielkim płótnie. Wielu z nich zdecydowało się na zakup pamiątki - zindywidualizowanej koszulki z nadrukiem ze wzorem Manga.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty