Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Etykietowa oferta

Wprowadzona na rynek w ubiegłym roku maszyna Digital Series iQ to w pełni zintegrowane rozwiązanie, bazujące na platformie fleksograficznej Mark Andy. Maszyna jest wyposażona w wysokowydajny moduł inkjetowy Domino N610i UV. Z kolei Digital Series HD bazuje na platformie serwo znanej z flagowego rozwiązania Mark Andy do druku fleksograficznego -Performance Series P7. Maszyna dostępna jest w dwóch wersjach szerokości wstęgi: 330 mm i 430 mm.

© Mark Andy

Mark Andy, producent maszyn bazujących na technologii wąskowstęgowej, potwierdził swoje uczestnictwo w targach Labelexpo Europe 2022, które odbędą się w Brukseli w dniach 26-29 kwietnia. Na stoisku targowym prezentowane będą dwie cyfrowe maszyny hybrydowe z oferty firmy: Digital Series HD i Digital Series iQ. Obie będą pracować podczas pokazów „na żywo”, co ma pozwolić zwiedzającym na bliskie przyjrzenie się rozwiązaniom technologicznym oferowanym w obu urządzeniach. Ich prezentacje na kwietniowych targach mają podkreślać wszechstronność i kompleksowość oferty firmy, uwzględniającej różne rozwiązania umożliwiające szybką i wydajną produkcję etykiet, zarówno na etapie prepress, drukowania i uszlachetniania, jak też zarządzania workflow. Firma będzie też promować swój dział zaopatrujący przedsiębiorstwa poligraficzne w materiały eksploatacyjne i części zamienne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty