Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Rozwój Druk24h. Jakość, szybkość i efektywność

Od lewej: Sławomir Skrobek (Druk24h), Agnieszka Głowacka (Fujifilm), Krzysztof Wiśniewski i Paweł Grot (obaj Druk24h).

© Fujifilm

Warszawska drukarnia Druk24h powiększyła swój park maszynowy o nową wysokowydajną maszyną cyfrową Fujifilm Revoria Press PC1120. „Wreszcie możemy w pełni oddać kolorystykę naszej barwy firmowej w palecie Pantone 021” podsumował inwestycję Paweł Grot prezes zarządu Druk24h.

 

Warszawska drukarnia działa na rynku od ponad ćwierćwiecza dysponując trzema oddziałami i przestronnym magazynem. Obecnie jest to jedyna w Warszawie drukarnia działająca w trybie całodobowym 7/24h. „Cieszymy się, że Revoria PC1120 znalazła uznanie w oczach tak cenionej marki, jaką od wielu lat pozostaje Druk24h. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki jej działalności i oczekiwań właścicieli względem zarówno samego sprzętu, jak też związanej z jego obsługą i eksploatacją opieki posprzedażowej. Tę zapewnia nasz autoryzowany partner handlowy i serwisowy, firma MKPress” powiedziała Agnieszka Głowacka, Business Development Manager POD w firmie Fujifilm.

 

Satysfakcjonująca inwestycja
Cyfrowa maszyna drukująca Revoria PC1120 przeznaczona jest do produkcji nisko- i wysokonakładowej w pełnym kolorze. Urządzenie oferuje druk w trybie CMYK z dwoma kolorami dodatkowymi, w tym różowym, białym i lakierem bezbarwnym. Innowacyjna, 10-bitowa głębia barw daje możliwość odwzorowania ponad miliarda barw, co gwarantuje jakość na poziomie technologii offsetowej. „Revoria, podobnie jak rozważane rozwiązania konkurencyjne, została poddana przez nas wszechstronnym testom, na różnych podłożach, gramaturach, o zróżnicowanej kolorystyce, uwzględniającej także trudne do uzyskania w elektrofotografii kolory, w tym specjalne. Wypadła w nich zdecydowanie najlepiej. W naszej ocenie jesteśmy jedyną w Warszawie drukarnią cyfrową, dysponującą sprzętem mogącym oddać tak wysokiej jakości kolorystykę, także w obszarze barw specjalnych czy korporacyjnych” powiedział Paweł Grot. Wysoka prędkość, możliwość rozbudowy o dodatkowe kolory (łącznie 10 stacji kolorystycznych), szerokie spektrum obsługiwanych podłoży, a także przyjazdy dla użytkownika interfejs to podstawowe zalety maszyny, która od momentu wprowadzenia na rynek kilkanaście miesięcy temat jest obiektem zainteresowania branży. „Przez pierwsze pół roku eksploatacji możemy o współpracy zarówno z Fujfilim jak i z MKPress mówić wyłącznie pozytywnie. Zresztą najlepszym testerem są nasi klienci, bardzo zadowoleni z efektu finalnego, jaki otrzymują. Sprzęt sam w sobie reprezentuje najwyższą klasę. Także proces instalacji, szkolenia i obsługa posprzedażowa spełniły nasze oczekiwania” podsumował dotychczasowe wrażenia z użytkowania maszyny Sławomir Skrobek Sławomir Skrobek, menedżer punktów usługowych i działu sprzedaży Druk24h.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty