Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Kompletne portfolio Akondy. Rozwiązanie Head-one

© Akonda

Akonda, polski producent maszyn introligatorskich zakończy tegoroczny rok z kompletnym portfolio urządzeń do produkcji kalendarzy trójdzielnych za sprawą wprowadzenia do oferty automatu do produkcji wypukłych główek do kalendarzy HEAD-one. Maszyna jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie drukarń na automatyzację procesu produkcyjnego kalendarzy.
W połączeniu z innymi maszynami z oferty Akonda jak np. CAL-one 1000, czy ploterami tnąco-bigującymi iEcho producencji otrzymują gotowe, automatyczne, czy półautomatyczne linie produkcyjne.

 
Head-one

Head-one automatyzuje produkcję główek z wypukłością, które zazwyczaj były klejone w trybie ręcznym. Head-one jest prosty w obsłudze. Tektura jest automatycznie pobierana ze stosu, a na każdą z 4 krawędzi aplikowany jest klej hot-melt. Operator podkłada oklejkę naprzemiennie do jednej z 2 stacji zaciskających. Po zaciśnięciu główka jest gotowa. Head-one pozwala na produkcję ponad 500 gotowych główek na godzinę w wysokiej i stabilnej jakości.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty