Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Spring Forward 2022

Rejestracja na wirtualne wydarzenie dostępna jest pod adresem: www.tecnau.com/event/spring-forward-with-tecnau-2022/.

© Tecnau

Firma Tecnau organizuje wirtualne wydarzenia na żywo pod hasłem „Spring Forward with Tecnau 2022”, które odbędą się w maju i czerwcu 2022 roku. Tecnau oferuje urządzenia przeznaczone do obsługi papieru, monitorowania, przetwarzania i obróbki końcowej dla branży druku cyfrowego. Po sukcesie zeszłorocznego wydarzenia, w ramach Spring Forward with Tecnau 2022 producenci maszyn cyfrowych Canon, HP, Ricoh i Screen zaprezentują możliwości i elastyczność oferowanych technologii w połączeniu z urządzeniami firmy Tecnau. Podczas wirtualnych prezentacji zaprezentowane zostaną różne systemy drukujące i maszyny do obróbki końcowej, od urządzeń wysoce zautomatyzowanych po linie produkcyjne średniej klasy, spełniające różne potrzeby w zakresie automatyzacji i poziomu inwestycji. Wirtualne wydarzenia na żywo zostaną zrealizowane w oparciu o opinie klientów z Europy i USA. Będą oni również odpowiadać na pytania zadawane przez uczestników. „Na targach Spring Forward 2022 wejdziemy na halę produkcyjną klientów i odkryjemy, w jaki sposób rozwiązania typu end-to-end mogą usprawnić działalność biznesową i przekształcić biały papier w piękne i kolorowe wydruki, takie jak książki, katalogi, zdjęcia, ulotki i wiele innych. Przeanalizujemy również trendy i zobaczymy, w jakim kierunku rozwija się świat druku cyfrowego” - podkreśla Stefano De Marco, dyrektor zarządzający Tecnau. „Płynna, sprawna, szybka i wydajna postprodukcja jest równie ważna, jak technologie maszyn drukujących. Na tegorocznym Spring Forward with Tecnau producenci i ich klienci mogą zaprezentować, jak duże znaczenie może mieć odpowiednio dobrana konfiguracja obu tych technologii” - dodaje.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty