Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Z ofertą na nowe rynki

Maszyna Evolution E5 została wyposażona w 8 zespołów fleksograficznych i moduł suszenia w technologii UV.

© Mark Andy

Drukarnia etykietowa Adhesivas Ibi zakupiła nową, 13-calową maszynę fleksograficzną Mark Andy Evolution E5, wyposażoną w osiem zespołów drukujących oraz liczne opcje dodatkowe, m.in. wykrojnik QCDC i suszenie UV. To drugie już rozwiązanie Mark Andy wdrożone przez firmę. Pierwszym z nich była maszyna Performance Series P5. Jak podkreśla José Luis Iváñez, kierownik drukarni, maszyna zapewnia elastyczność produkcji, co pozwala firmie wejść z ofertą na nowe rynki i poszerzyć zakres produktów dostępnych w portfolio.

Mark Andy to 13-calowy model Evolution E5 o szerokości wstęgi 330 mm, wyposażona w 8 zespołów fleksograficznych i moduł suszenia w technologii UV. Konfiguracja dla Adhesivas Ibi uwzględniała również stworzoną przez Mark Andy sztancę QCDC, umożliwiającą szybką wymianę wykrojnika, automatyczny register i pre-register oraz kontrolę naprężenia nawijanej i odwijanej wstęgi w technologii serwo. Model Evolution bazuje na platformie P7 (uwzględniającej m.in. napęd serwo) i cechuje się modułową budową. Dzięki temu można je dostosować do obecnych wymagań użytkownika i modyfikować w późniejszym czasie, wraz z rozwojem i rosnącymi potrzebami drukarni.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty