Kalendarium

28.11.2023 · ART OF COLOR, Poznań

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

LabelStream wyróżniony

Uzyskanie certyfikatu Fogra stanowi potwierdzenie, że Canon LabelStream 4000 to jedna z najlepszych cyfrowych maszyn do druku etykiet na rynku.

Seria maszyn cyfrowych do druku etykiet Canon LabelStream 4000 z 6-kolorową gamą kolorystyczną (W + CMYK + O) uzyskała certyfikat Process Standard Digital (PSD) Print Check z referencją Fogra55. Certyfikat przyznawany przez Instytut Fogra stanowi potwierdzenie, że gama kolorystyczna, jednorodność i spójność druku maszyny zapewniają najwyższą jakość spośród trzech możliwych kategorii. Jak podaje firma, urządzenie korzysta ze sprawdzonych atramentowych głowic drukujących Xaar 2001+UV, które dostarczają wysoką pigmentację i zwiększoną możliwość nakładania atramentu dla pełnej gamy kolorystycznej. Z pokryciem atramentu na poziomie 96 procent przy parametrze Delta E 200 poniżej dwóch, maszyna serii LabelStream pozwala wyprodukować etykiety wysokiej jakości przy dokładnym odzwierciedleniu barw oraz spójnym wydruku na standardowych materiałach etykietowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty