Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

LabelStream wyróżniony

Uzyskanie certyfikatu Fogra stanowi potwierdzenie, że Canon LabelStream 4000 to jedna z najlepszych cyfrowych maszyn do druku etykiet na rynku.

Seria maszyn cyfrowych do druku etykiet Canon LabelStream 4000 z 6-kolorową gamą kolorystyczną (W + CMYK + O) uzyskała certyfikat Process Standard Digital (PSD) Print Check z referencją Fogra55. Certyfikat przyznawany przez Instytut Fogra stanowi potwierdzenie, że gama kolorystyczna, jednorodność i spójność druku maszyny zapewniają najwyższą jakość spośród trzech możliwych kategorii. Jak podaje firma, urządzenie korzysta ze sprawdzonych atramentowych głowic drukujących Xaar 2001+UV, które dostarczają wysoką pigmentację i zwiększoną możliwość nakładania atramentu dla pełnej gamy kolorystycznej. Z pokryciem atramentu na poziomie 96 procent przy parametrze Delta E 200 poniżej dwóch, maszyna serii LabelStream pozwala wyprodukować etykiety wysokiej jakości przy dokładnym odzwierciedleniu barw oraz spójnym wydruku na standardowych materiałach etykietowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty