Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowa platforma już dostępna. Alwan ColorCloud

© Alwan Color Expertise

Alwan Color Expertise, specjalista w zakresie technologii zarządzania kolorami uruchomił nową platformę internetową, Alwan ColorCloud. Program został zaprojektowany aby zarządzanie kolorami i kontrola procesu drukowania były dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

 

Alwan ColorCloud oferuje użytkownikom bezpłatne lub płatne, abonamentowe dostępy do platformy pozwalające kalibrować, profilować, przewidywać i oceniać zgodność próbek i wydruków. Platforma jest łatwa w użyciu, ma przyjazny i prosty w nawigacji interfejs. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do takich funkcji jak profilowanie Hydra, krzywe kalibracji, przeglądarka profili, czy ocena zgodności. Profilowanie Hydra umożliwia tworzenie dokładnych profili ICC 3-7 kolorów za pomocą technologii spektralnej Hydra zapewniając dokładne kolory i żywe obrazy. Opcja krzywych kalibracji daje możliwość tworzenia dokładnych krzywych ISO i G7 za pomocą technologii Smart co gwarantuje dokładne i stabilne kolory na maszynie drukującej. Dzięki podglądowi profili można ocenić swój profil ICC i porównaj go z profilem referencyjnym. Z kolei funkcja oceny zgodności umożliwia weryfikację zgodności proofów i wydruków z normami ISO i G7.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty