Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Portfolio zrównoważonych rozwiązań. Siegwerk na konferencjach

© Siegwerk

Od Austrii, przez Niemcy i Holandię, aż po Francję – przedstawiciele firmy Siegwerk w najbliższym czasie odwiedzą kilka renomowanych konferencji, poświęconych europejskiemu przemysłowi papieru i tektury, oferując swoim klientom możliwość zapoznania się ze specjalistyczną wiedzą i najnowszymi produktami firmy. Siegwerk skupi się na prezentowaniu swoich najbardziej zrównoważonych środowiskowo i przyszłościowych rozwiązań.

 

Siegwerk weźmie udział w czterech konferencjach i sympozjach eksperckich we wrześniu i październiku 2023 roku: Specialty Papers Europe (Wiedeń, Austria), PTS Coating Symposium (Bamberg, Niemcy), konferencji Functional Fiber-Based Material & Packaging (Rotterdam, Holandia) oraz seminarium technicznym FEFCO (Lyon, Francja). Wszystkie wymienione koncentrują się na najnowszych innowacjach i osiągnięciach w europejskim przemyśle papierniczym i opakowań z tektury falistej. Tym samym Siegwerk po raz kolejny podkreśla swoje zaangażowanie w rozwój zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych w rozumieniu gospodarki o obiegu zamkniętym. Siegwerk już od kilku lat koncentruje się na rozwoju technologii ekologicznych powłok funkcjonalnych - powłoka barierowa UniNature Water-Oil Barrier Coating to pierwsze na rynku rozwiązanie barierowe o w pełni naturalnej zawartości.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty