Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Portfolio zrównoważonych rozwiązań. Siegwerk na konferencjach

© Siegwerk

Od Austrii, przez Niemcy i Holandię, aż po Francję – przedstawiciele firmy Siegwerk w najbliższym czasie odwiedzą kilka renomowanych konferencji, poświęconych europejskiemu przemysłowi papieru i tektury, oferując swoim klientom możliwość zapoznania się ze specjalistyczną wiedzą i najnowszymi produktami firmy. Siegwerk skupi się na prezentowaniu swoich najbardziej zrównoważonych środowiskowo i przyszłościowych rozwiązań.

 

Siegwerk weźmie udział w czterech konferencjach i sympozjach eksperckich we wrześniu i październiku 2023 roku: Specialty Papers Europe (Wiedeń, Austria), PTS Coating Symposium (Bamberg, Niemcy), konferencji Functional Fiber-Based Material & Packaging (Rotterdam, Holandia) oraz seminarium technicznym FEFCO (Lyon, Francja). Wszystkie wymienione koncentrują się na najnowszych innowacjach i osiągnięciach w europejskim przemyśle papierniczym i opakowań z tektury falistej. Tym samym Siegwerk po raz kolejny podkreśla swoje zaangażowanie w rozwój zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych w rozumieniu gospodarki o obiegu zamkniętym. Siegwerk już od kilku lat koncentruje się na rozwoju technologii ekologicznych powłok funkcjonalnych - powłoka barierowa UniNature Water-Oil Barrier Coating to pierwsze na rynku rozwiązanie barierowe o w pełni naturalnej zawartości.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty