Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

eTEC ACM. Bezkompromisowy materiał kompozytowy

© Premier Paper Group

Brytyjska firma Premier Papier Group wprowadziła nową linię aluminiowych materiałów kompozytowych do swojej oferty nośników graficznych. Seria eTEC ACM została wyprodukowana zgodnie z najwyższymi standardami i najściślejszymi tolerancjami, zapewniając najlepszą w swojej klasie, bezkompromisową jakość.

 

Seia eTEC ACM jest dostępna w standardowych rozmiarach arkuszy 1222 x 2440 milimetrów i 1500 x 3050 milimetrów, w trzech różnych wariantach do wyboru. Pierwszy z nich, eTEC ACM 1D łączy w sobie matową białą powierzchnię farby cyfrowej, zapewniającą doskonałą przyczepność atramentu i odwzorowanie kolorów, z podkładem gwarantującym stabilność i wyjątkowy wygląd, w porównaniu do standardowych wykończeń frezowanych. eTEC ACM 2D obejmuje te same właściwości co 1D, ale jest produktem dwustronnym. Materiał ten jest dostępny w wysokiej jakości matowych i błyszczących białych arkuszach do druku cyfrowego i jest idealny do zastosowań końcowych. Zarówno gatunki 1D, jak i 2D są odporne na podstawowe procesy wykończeniowe, takie jak wiercenie, piłowanie, cięcie i frezowanie.

 

Niezwykle odporny

eTEC ACM 3D jest najbardziej zaawansowanym produktem w nowej linii produktów i jest dostępny w wielu kolorach, w tym w standardowym odcieniu bieli, głębokiej czerni o wysokim połysku lub gładkim matowym wykończeniu, a także w srebrze z podkładem na odwrocie. Materiał ten pozwala produkować przyciągające wzrok wyświetlacze i oznakowania. Oprócz odporności na standardowe procesy wykończeniowe, 0,3 milimetrowa struktura eTEC ACM 3D umożliwia także cięcie i składanie bez ryzyka powstawania pęknięć farby. Model 3D znacznie zwiększa możliwości druku, wykraczając poza zastosowania typowych paneli aluminiowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty