Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

HP na rzecz środowiska. Odrodzenie Odry

© HP Polska

Firma HP Polska dołączyła do działań fundacji Wroc ma Moc i wzięła udział w akcji na rzecz zarybiania i sprzątania rzeki oraz pikniku z okazji Dni Odry. Wydarzenie miało miejsce w dniach 13-21 maja. Z tej okazji m.in. wrocławska fundacja „Wroc ma Moc” zainicjowała akcję „Czysta Odra – ODROdzenie”, której celem było przywrócenie życia w rzece po ubiegłorocznej katastrofie ekologicznej. W akcji wzięła również udział firma HP Polska.

W połowie maja odbył się piknik Dni Odry, podczas którego mieszkańcy miasta mogli się zintegrować i porozmawiać o przyszłości Odry. Uczestnicy mieli również szansę skorzystać z rejsów po Odrze, zorganizowanych bezpłatnie przez HP przy współpracy z AB Innovation Designer (łódka była do dyspozycji piknikowiczów przez 4 godziny i w sumie przewiozła 72 osób podczas 8 rejsów). Przed piknikiem z okazji Dni Odry zespół HP Polska i jego partnerzy w ramach programu HP Amplify Impact wzięli udział we wspólnym sprzątaniu Wyspy Opatowickiej.
HP zamierza dalej aktywnie wspierać wszystkie działania na rzecz ochrony środowiska, zarówno globalnie jak i lokalnie w ramach dążenia do stania się najbardziej zrównoważoną i dbającą o równe szansa organizacją technologiczną na świecie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty