Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zmiana logo i wyglądu. Nowe oblicze Onlineprinters

© Onlineprinters

Grupa Onlineprinters jest jedną z wiodących na rynku drukarni internetowych w Europie. Produkuje w swoich zakładach indywidualne materiały poligraficzne dla ponad miliona klientów w 30 europejskich krajach, począwszy od ulotek aż do kompletnego stoiska targowego. W ostatnich dniach jej klienci mogli zaobserwować duże zmiany.

 

Onlineprinters z dnia na dzień pokazała całkiem nowe oblicze. Zmienione zostały logo, barwy oraz strona internetowa. Obecna kolorystyka w zielonych, ziemistych odcieniach z naturalnymi akcentami w kolorze pomarańczowym promieniuje zrównoważonym rozwojem, wartością i kompetencją. Nowe logo jest bardziej wyraziste i nowoczesne, ale też proste i eleganckie. Sklep internetowy poza zmianą wyglądu zyskał ulepszoną użyteczność. Mimo całkiem nowego oblicza 35-letnie doświadczenie grupy w branży poligraficznej nie uległo zmianie, a wiedza i miłość do druku pozostają i rosną z każdym dniem. Jak podkreśla Onlineprinters teraz są jeszcze bardziej osobiści, bezpośredni, transparentni i jeszcze bardziej serdeczni. Dla firmy bardzo ważne jest by ich klienci byli dumni i zadowoleni po wyjęciu z pudełka swoich gotowych pomysłów na druk.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty