Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Zmiana logo i wyglądu. Nowe oblicze Onlineprinters

© Onlineprinters

Grupa Onlineprinters jest jedną z wiodących na rynku drukarni internetowych w Europie. Produkuje w swoich zakładach indywidualne materiały poligraficzne dla ponad miliona klientów w 30 europejskich krajach, począwszy od ulotek aż do kompletnego stoiska targowego. W ostatnich dniach jej klienci mogli zaobserwować duże zmiany.

 

Onlineprinters z dnia na dzień pokazała całkiem nowe oblicze. Zmienione zostały logo, barwy oraz strona internetowa. Obecna kolorystyka w zielonych, ziemistych odcieniach z naturalnymi akcentami w kolorze pomarańczowym promieniuje zrównoważonym rozwojem, wartością i kompetencją. Nowe logo jest bardziej wyraziste i nowoczesne, ale też proste i eleganckie. Sklep internetowy poza zmianą wyglądu zyskał ulepszoną użyteczność. Mimo całkiem nowego oblicza 35-letnie doświadczenie grupy w branży poligraficznej nie uległo zmianie, a wiedza i miłość do druku pozostają i rosną z każdym dniem. Jak podkreśla Onlineprinters teraz są jeszcze bardziej osobiści, bezpośredni, transparentni i jeszcze bardziej serdeczni. Dla firmy bardzo ważne jest by ich klienci byli dumni i zadowoleni po wyjęciu z pudełka swoich gotowych pomysłów na druk.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty