Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Tecnau poszerza zakres usług. Przejęcie działalności operacyjnych Sitmy

© Tecnau

 

Tecnau powiększa swoją ofertę i globalny zasięg poprzez przejęcie wszystkich działań operacyjnych firmy Sitma Machinery. Ten krok pozwoli wzmocnić pozycję lidera obróbki papieru w branży graficznej i przyczyni się do dywersyfikacji jego oferty w zakresie e-logistyki.

 

Sitma jest globalnym liderem w zakresie systemów pakowania przesyłek direct mail i transpromo, postpress-u, e-logistyki oraz innowacji w zakresie opakowań modułowych. Przejęcie przez jej działalności operacyjnych urozmaici ofertę Tecnau o zrównoważone opakowania do książek, e-commerce i sortowanie paczek dla branży intralogistycznej oraz poszerzy ją w segmencie komunikacji graficznej, dodając rozwiązania dla rynków direct mail i transpromo. Z główną siedzibą w Spilamberto we Włoszech Sitma posiada gałęzie sprzedaży i usług we Francji, Japonii i Stanach Zjednoczonych, co razem z ugruntowaną pozycją Tecnau w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Belgii, Singapurze i Szwecji wzmocni lokalną obecność firmy na kluczowych rynkach i obszarach dzięki bezpośredniej sprzedaży i wsparciu serwisowemu. Przejęcie działalności operacyjnych Sitmy przez Tecnau stwarza globalną jednostkę zatrudniającą łącznie ponad 370 pracowników i osiągającą przychody powyżej 100 milionów dolarów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty