Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Komfort dotyku. EFI Reggiani ecoTerra Solution

© EFI

Firma EFI pojawi się na prestiżowych targach Fespa Global Print Expo w Monachium. Jest to niepowtarzalna okazja do zapoznania się na żywo z ich najnowszą innowacją, jaką jest EFI Reggiani ecoTerra Solution.

 

Urządzenie jest ekologicznym i kompleksowym rozwiązaniem typu all-in-one do druku pigmentowego. Nie wymaga dodatkowego wyposażenia ani obróbki wstępnej czy końcowej. Podczas całego procesu maszyna zużywa znacząco mniej energii i wody w porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami. Zapewnia to bardziej zrównoważone drukowanie bezpośrednio na tkaninie. Gwarantuje doskonałą odporność na mokro i sucho, wyjątkową ostrość i dbałość o szczegóły, wysoką trwałość, a także dłuższą żywotność głowicy drukującej przy niższych kosztach konserwacji. Dzięki ulepszonemu modułowi polimeryzacji i wykańczania, EFI Reggiani ecoTerra Solution zapewnia również miękkość w dotyku zadrukowanej tkaniny.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty