Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Komfort dotyku. EFI Reggiani ecoTerra Solution

© EFI

Firma EFI pojawi się na prestiżowych targach Fespa Global Print Expo w Monachium. Jest to niepowtarzalna okazja do zapoznania się na żywo z ich najnowszą innowacją, jaką jest EFI Reggiani ecoTerra Solution.

 

Urządzenie jest ekologicznym i kompleksowym rozwiązaniem typu all-in-one do druku pigmentowego. Nie wymaga dodatkowego wyposażenia ani obróbki wstępnej czy końcowej. Podczas całego procesu maszyna zużywa znacząco mniej energii i wody w porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami. Zapewnia to bardziej zrównoważone drukowanie bezpośrednio na tkaninie. Gwarantuje doskonałą odporność na mokro i sucho, wyjątkową ostrość i dbałość o szczegóły, wysoką trwałość, a także dłuższą żywotność głowicy drukującej przy niższych kosztach konserwacji. Dzięki ulepszonemu modułowi polimeryzacji i wykańczania, EFI Reggiani ecoTerra Solution zapewnia również miękkość w dotyku zadrukowanej tkaniny.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty