Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Komfort dotyku. EFI Reggiani ecoTerra Solution

© EFI

Firma EFI pojawi się na prestiżowych targach Fespa Global Print Expo w Monachium. Jest to niepowtarzalna okazja do zapoznania się na żywo z ich najnowszą innowacją, jaką jest EFI Reggiani ecoTerra Solution.

 

Urządzenie jest ekologicznym i kompleksowym rozwiązaniem typu all-in-one do druku pigmentowego. Nie wymaga dodatkowego wyposażenia ani obróbki wstępnej czy końcowej. Podczas całego procesu maszyna zużywa znacząco mniej energii i wody w porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami. Zapewnia to bardziej zrównoważone drukowanie bezpośrednio na tkaninie. Gwarantuje doskonałą odporność na mokro i sucho, wyjątkową ostrość i dbałość o szczegóły, wysoką trwałość, a także dłuższą żywotność głowicy drukującej przy niższych kosztach konserwacji. Dzięki ulepszonemu modułowi polimeryzacji i wykańczania, EFI Reggiani ecoTerra Solution zapewnia również miękkość w dotyku zadrukowanej tkaniny.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty