Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Szybsza, cyfrowa Panthera

Nowe rozwiązanie PX30000 to odpowiedź firmy Xeikon na rosnące wymagania rynku.

Firma Xeikon wprowadziła do swojego portfolio Panther wysokiej klasy 7-kolorową maszynę cyfrową Xeikon PX30000 do druku etykiet. Nowe rozwiązanie zostało wyposażone w 8 stacji drukujących, z których dwie używane są do osiągnięcia najwyższej nieprzezroczystości białych warstw przy wysokich prędkościach produkcji. Ta atramentowa maszyna UV napędzana jest cyfrowym front-endem X-800 firmy Xeikon o wyjątkowych możliwościach, a wszystko to z myślą o maksymalizacji produkcji druku cyfrowego.

Xeikon PX30000 UV to ekonomiczne rozwiązanie, zapewniające szybkie prędkości przy produkcji krótkich i średnich nakładów. Zapewnia szereg możliwości produkcyjnych najszerszej gamy etykiet drukowanych cyfrowo o błyszczącym wyglądzie, optymalnej trwałości i wysokim poziomie odporności na zarysowania i zadrapania. W celu zapewnienia elastyczności i szerszego zakresu zastosowań, urządzenie ma możliwość wyboru rozszerzonej gamy kolorów i jest dostępna w 2 konfiguracjach - 6 lub 7 kolorów - oraz w pełnej kontroli zarządzania kolorami. Przy maksymalnej prędkości 70 metrów na minutę i zastosowaniu nieprzezroczystej bieli, prasa została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności i produktywności. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o drukarniach etykiet działających na rynkach luksusowych produktów zdrowia i urody, chemikaliów i piw premium i drukuje na podłożach o szerokości do 340 mm. Maszyna PX30000 firmy Xeikon jest już dostępna w Europie i Ameryce Północnej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty