Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Szybsza, cyfrowa Panthera

Nowe rozwiązanie PX30000 to odpowiedź firmy Xeikon na rosnące wymagania rynku.

Firma Xeikon wprowadziła do swojego portfolio Panther wysokiej klasy 7-kolorową maszynę cyfrową Xeikon PX30000 do druku etykiet. Nowe rozwiązanie zostało wyposażone w 8 stacji drukujących, z których dwie używane są do osiągnięcia najwyższej nieprzezroczystości białych warstw przy wysokich prędkościach produkcji. Ta atramentowa maszyna UV napędzana jest cyfrowym front-endem X-800 firmy Xeikon o wyjątkowych możliwościach, a wszystko to z myślą o maksymalizacji produkcji druku cyfrowego.

Xeikon PX30000 UV to ekonomiczne rozwiązanie, zapewniające szybkie prędkości przy produkcji krótkich i średnich nakładów. Zapewnia szereg możliwości produkcyjnych najszerszej gamy etykiet drukowanych cyfrowo o błyszczącym wyglądzie, optymalnej trwałości i wysokim poziomie odporności na zarysowania i zadrapania. W celu zapewnienia elastyczności i szerszego zakresu zastosowań, urządzenie ma możliwość wyboru rozszerzonej gamy kolorów i jest dostępna w 2 konfiguracjach - 6 lub 7 kolorów - oraz w pełnej kontroli zarządzania kolorami. Przy maksymalnej prędkości 70 metrów na minutę i zastosowaniu nieprzezroczystej bieli, prasa została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności i produktywności. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o drukarniach etykiet działających na rynkach luksusowych produktów zdrowia i urody, chemikaliów i piw premium i drukuje na podłożach o szerokości do 340 mm. Maszyna PX30000 firmy Xeikon jest już dostępna w Europie i Ameryce Północnej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty