Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-14.01.2021 · Viscom, Düsseldorf

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Szybsza, cyfrowa Panthera

Nowe rozwiązanie PX30000 to odpowiedź firmy Xeikon na rosnące wymagania rynku.

Firma Xeikon wprowadziła do swojego portfolio Panther wysokiej klasy 7-kolorową maszynę cyfrową Xeikon PX30000 do druku etykiet. Nowe rozwiązanie zostało wyposażone w 8 stacji drukujących, z których dwie używane są do osiągnięcia najwyższej nieprzezroczystości białych warstw przy wysokich prędkościach produkcji. Ta atramentowa maszyna UV napędzana jest cyfrowym front-endem X-800 firmy Xeikon o wyjątkowych możliwościach, a wszystko to z myślą o maksymalizacji produkcji druku cyfrowego.

Xeikon PX30000 UV to ekonomiczne rozwiązanie, zapewniające szybkie prędkości przy produkcji krótkich i średnich nakładów. Zapewnia szereg możliwości produkcyjnych najszerszej gamy etykiet drukowanych cyfrowo o błyszczącym wyglądzie, optymalnej trwałości i wysokim poziomie odporności na zarysowania i zadrapania. W celu zapewnienia elastyczności i szerszego zakresu zastosowań, urządzenie ma możliwość wyboru rozszerzonej gamy kolorów i jest dostępna w 2 konfiguracjach - 6 lub 7 kolorów - oraz w pełnej kontroli zarządzania kolorami. Przy maksymalnej prędkości 70 metrów na minutę i zastosowaniu nieprzezroczystej bieli, prasa została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności i produktywności. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o drukarniach etykiet działających na rynkach luksusowych produktów zdrowia i urody, chemikaliów i piw premium i drukuje na podłożach o szerokości do 340 mm. Maszyna PX30000 firmy Xeikon jest już dostępna w Europie i Ameryce Północnej.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty