Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Müller Martini. Pod Hasłem "Driving the Digital Transformation"

Bruno Müller, CEO Müller Martini, z niecierpliwością oczekuje na targi drupa 2024: „Jako partner towarzyszymy klientowi na drodze cyfrowej transformacji”.

© Müller Martini

Pod Hasłem "Driving the Digital Transformation" Müller Martini zaprezentuje na swoim stoisku podczas targów drupa cztery wysoce zautomatyzowane przemysłowe linie produkcyjne, które są zintegrowane z procesem pracy Connex. Powierzchnia wystawiennicza producenta maszyn wyniesie 1400 metrów kwadratowych.


„Dzięki nowym rozwiązaniom pokazujemy, jak możemy towarzyszyć naszym klientom w ich indywidualnej drodze do coraz bardziej zdigitalizowanej przyszłości i jak mogą one konsekwentnie wykorzystywać potencjał nowych technologii” powiedział Bruno Müller CEO Müller Martini. Według niego cyfrowa transformacja oferuje nowe możliwości zarówno producentom maszyn, jak i klientom. „W coraz większym stopniu decydujące znaczenie ma nie jedna maszyna, lecz kilka maszyn połączonych w całość. Dzięki temu ogólny przepływ pracy, który dynamicznie steruje procesem produkcyjnym, staje się ważnym czynnikiem sukcesu. Dzięki naszej bogatej ofercie rozwiązań, która z biegiem lat jest rozszerzana, a także doświadczeniu zdobytemu w wielu projektach, jesteśmy dobrze przygotowani do wspierania naszych klientów w transformacji cyfrowej” zapewnił Bruno Müller. Szanse dla klientów to przede wszystkim nowe formy produktów, takie jak spersonalizowane treści czy wykorzystanie wysokiej jakości materiałów. Niewątpliwie szansą jest także produkcja na żądanie, dzięki której wyeliminowane zostaną koszty magazynowania czy nadprodukcja. Sukces nowego zakładu zależy od całego procesu, a nie od wybranej technologii druku, ponieważ nawet w druku offsetowym możliwe są małe nakłady. Aby ich produkcja była ekonomicznie opłacalna, potrzebna jest przede wszystkim ciągłość proces od etapu przygotowania aż do wysyłki materiałów, a nie tylko cyfrowe maszyny drukujące.

Klucz do wydajnej produkcji
Kluczowym czynnikiem napędzającym cyfrową transformację jest opracowany przez Müller Martini system Workflow Connex. „Biorąc pod uwagę funkcjonalność, która pozwala dynamicznie odwzorować wszystkie warianty i zmienne w procesie produkcyjnym, bez ingerencji ręcznej, działanie oprogramowania Connex jest imponujące” podkreślił Bruno Müller. Typowym przykładem niezawodnego działania oprogramowania jest dopasowanie prawidłowego ułożenia bocznego na linii druku ze wszystkimi niezbędnymi znakami, kodami i zmiennymi, które należy wziąć pod uwagę podczas dalszego przetwarzania, aby uzyskać produkt o nienagannej jakości. W skrajnych przypadkach oprogramowanie może dynamicznie zmieniać jeden produkt na drugi. Dlatego Connex ze swoimi funkcjami jest kluczem do wydajnej produkcji.

Demonstracje na żywo
Jak to działa w praktyce, Müller Martini pokaże na swoim stoisku drupa. Wszystkie cztery zaprezentowane wysoce zautomatyzowane przemysłowe linie produkcyjne Antaro Digital, SigmaLine Compact, Primera PRO i Ventura MC 200 zostaną zintegrowane z systemem Connex. Również światowa premiera rozwiązania Hunkeler na stoisku udowodni, że Müller Martini jest jeszcze silniejszym partnerem w zakresie kompleksowych rozwiązań, szczególnie w rozwijającym się segmencie produkcji książek w małych nakładach. Poprzez pokazy na żywo różnych produktów poligraficznych szwajcarska firma zademonstruje, w jaki sposób klienci mogą być wspierani na ich drodze do przyszłości. „Dzięki naszej kompleksowej, modułowej platformie oferujemy klientowi jednorodną ofertę systemową, która może rosnąć wraz z jego potrzebami. W ten sposób, jako partner, towarzyszymy mu długofalowo na drodze cyfrowej transformacji. Postępujemy zgodnie z naszym mottem: Müller Martini – Your strong partner!” podkreślił Bruno Müller.

Doradztwo oparte na doświadczeniu
Oprócz pokazów na żywo, Müller Martini w Düsseldorfie przywiązuje dużą wagę do osobistych rozmów z klientami. Jako dostawca rozwiązań, Müller Martini kompleksowo doradza swoim klientom i wskazuje sposoby na wzmocnienie i rozwój ich działalności dzięki cyfryzacji. „W ciągu ostatnich lat wiele się nauczyliśmy, realizując liczne projekty. Wraz ze znacznym wzrostem aktywności na rynku, wiedza ta rozwija się w szerokim zakresie. Nasi specjaliści są decydującym czynnikiem w prawidłowym planowaniu i skutecznym wdrażaniu projektów”podkreśla Bruno” podsumował Bruno Müller.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty