Kalendarium

25-29.09.2018 · Polagra-Tech

1.10.2018 · Art of Color

1-4.10.2018 · Taropak, Poznań

1-4.10.2018 · 4PrintWeek, Poznań

II. Forum Druku Cyfrowego - Opakowania dla kosmetyków

Data publikacji: wrzesień 2016

Firma Aniflex, producent etykiet samoprzylepnych, zorganizuje drugą edycję konferencji pn. Forum Druku Cyfrowego, tym razem z myślą o producentach opakowań dla branży kosmetycznej. Nasze czasopisma PRINT&PUBLISHING oraz PACKAGING objęły patronatem medialnym to wydarzenie.

Forum Druku Cyfrowego, które odbędzie się 29 września podczas premierowej edycji targów Cosmetic Business Polska, to jedyne na rynku spotkanie praktyków, w całości poświęcone technologii umożliwiającej personalizację opakowań, druk zmiennych danych oraz produkcję JIT (Just In Time) przy jednoczesnej optymalizacji kosztów ich zakupu. „Dzięki połączeniu fachowej wiedzy z praktyką i najnowszymi trendami w projektowaniu etykiet i opakowań, to także miejsce inspiracji dla tych wszystkich, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwość komunikacji i potencjał, jaki daje opakowanie produktu.” - mówi Justyna Kierzkowska-Grzyb, specjalista ds. marketingu firmy Aniflex.

Program tego wydarzenia został przygotowany głównie z myślą o potrzebach rynku kosmetycznego. Obok trendów w projektowaniu etykiet i opakowań, sposobów wykorzystania możliwości, jakie daje cyfrowy druk etykiet, uczestnicy Forum będą mieć okazję zobaczyć innowacyjne materiały wykorzystywane przy produkcji etykiet samoprzylepnych, dedykowane branży kosmetycznej. Poznają sposoby ich efektownego i efektywnego wykorzystania, a także inspirujące rozwiązania opakowań kosmetycznych. Każdy będzie miał możliwość osobistego sprawdzenia tych rozwiązań, wykonanych przy pomocy technologii cyfrowej.

Udział w Forum jest bezpłatny. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na targi Cosmetic Business Polska. Szczegółowy program Forum dostępny jest na stronie internetowej: www.forumdrukucyfrowego.pl

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Strzelić sobie w cyfrowe kolano…

Cyfrowa transformacja obejmuje również media drukowane i cyfrowe. Media drukowane, a w szczególności magazyny takie jak PRINT & PUBLISHING, żyją z dobrego contentu. Zatem alternatywą dla wersji drukowanej jest wersja cyfrowa lub on-line. Część budżetów z wersji drukowanych przenoszone jest do świata cyfrowych mediów. Jednak kompensacja obrotu jeden do jednego z druku do wersji cyfrowej jest na tą chwilę raczej nierealna. W obliczu tego, rzecz jasna, również i my, prasa drukowana, zmieniamy trend i uzupełniamy portfolio o cyfrowe narzędzia.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty